Projeler Yardım
ESP-12E Geliştirme Kartında Birden fazla analog sensör kullanımı

Değerli Arduinom ailesi.
Daha önce sorduğum sera projesinin üzerinde çalışıyorum ama bir konuda kaldım

ESP-12E sadece bir adet analog giriş mevcut bundan dolayı birden fazla analog sensör kullanmamın imkanı yok mu?

Değerli Arduinom ailesi. Daha önce sorduğum sera projesinin üzerinde çalışıyorum ama bir konuda kaldım ESP-12E sadece bir adet analog giriş mevcut bundan dolayı birden fazla analog sensör kullanmamın imkanı yok mu?

IoT üzerine çalışmalar yapan ve arduinodan daha kullanılabilir ESP8266 geliştirme kartlarına aşık olan. Elektronik-Bilgisayar mezunu.

değiştirildi Sep 7 da 7:01 pm

merhaba esp8266 ile dth11 ısı nem sensöründen değer alıcam bunu blynk ile yapmak istiyorum siz bunun üzerine çalışıyosnz sanırım bilginiz var yardımcı olursanız sevinirim. iyi çalışmalar.

merhaba esp8266 ile dth11 ısı nem sensöründen değer alıcam bunu blynk ile yapmak istiyorum siz bunun üzerine çalışıyosnz sanırım bilginiz var yardımcı olursanız sevinirim. iyi çalışmalar.

@murat9437 Yeni konu açarak sorabilirseniz herkesin görmesi kolaylaşır ve cevab alma olasılığınız artar.

Kolay gelsin

>merhaba esp8266 ile dth11 ısı nem sensöründen değer alıcam bunu blynk ile yapmak istiyorum siz bunun üzerine çalışıyosnz sanırım bilginiz var yardımcı olursanız sevinirim. iyi çalışmalar. @murat9437 Yeni konu açarak sorabilirseniz herkesin görmesi kolaylaşır ve cevab alma olasılığınız artar. Kolay gelsin

Arduino ile uğraşan kendi halinde biri .

Değerli Arduinom ailesi.
Daha önce sorduğum sera projesinin üzerinde çalışıyorum ama bir konuda kaldım

ESP-12E sadece bir adet analog giriş mevcut bundan dolayı birden fazla analog sensör kullanmamın imkanı yok mu?

@MehmetSelim sadece bir adet analog girisi var bundan dolayi kullanacaginiz projede sensorlere sirasiyla enerji vererek degerler alinabilir. Daha sonrasinda ise hesaplamalari ve isleri yaptirabilirsiniz .

Sera projenizde rahatlikla kullanabilirsiniz bu sekilde SERA projenizi online olarak kontrol edebilirsiniz

>Değerli Arduinom ailesi. >Daha önce sorduğum sera projesinin üzerinde çalışıyorum ama bir konuda kaldım >ESP-12E sadece bir adet analog giriş mevcut bundan dolayı birden fazla analog sensör kullanmamın imkanı yok mu? @MehmetSelim sadece bir adet analog girisi var bundan dolayi kullanacaginiz projede sensorlere sirasiyla enerji vererek degerler alinabilir. Daha sonrasinda ise hesaplamalari ve isleri yaptirabilirsiniz . Sera projenizde rahatlikla kullanabilirsiniz bu sekilde SERA projenizi online olarak kontrol edebilirsiniz

Arduino ile uğraşan kendi halinde biri .

58
3
3
Anasayfada görüntü
en az girin10 karakterler
Uyarı: You mentioned %MENTIONS%, but they cannot see this message and will not be notified
Kaydediliyor...
Kaydedildi
seçildi Seçimi iptal et seçilen yazıları göster
All posts under this topic will be sil ?
Bekleyen geçici kayıt ... Değişiklik yapmaya devam edin
Kaydı Sil